Biz Kimiz

Şirketimiz hakkında

Biz Kimiz?

Proin Proje Danışmanlık Müşavirlik İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi yenilebilir enerji, inşaat ve inşaat sektörünün çeşitli tüm alanlarında faaliyet göstermekle birlikte dış cephe, pvc-pencere gibi alanlarda da 2015 yılından bu yana İstanbul merkezli olarak hizmet vermektedir.

Proin A.Ş. uzman personeli ve saha ekipleri ile pvc pencere, dış cephe imalat, montaj ve tesis yapımı, bakımı ve onarımı konularında üst düzey hizmetlerin yanı sıra ihtiyaç halinde teknik ve kurumsal danışmanlık, personel tedariği gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana Proin;

  • Çeşitli firmalara enerji konusunda özellikle biogaz, güneş enerjisi gibi yenilenebilir enerji alanında çözüm ortaklarıyla birlikte tesis kurulumu, işletilmesi ve enerji danışmanlığı hizmeti.
  • Fıratpen ve Albert Genau firmalarının üretici bayisi olarak; Pvc pencere, kapı, panjur, giyotin camlama sistemleri, açılır kapanır pergule sistemleri, kış bahçesi yapım işleri.
  • Dış cephe giydirme ve camlama, demir doğrama, alüminyum doğrama ve küpeşte sistemleri tasarım, üretim ve kurulumun yanısıra uzman ekipleriyle birlikte fuar standı kurulumu gibi hizmetler.
  • İnşaat alanında ise; kaba inşaat yapımı ve ince işçiliklerin yanısıra daire tadilatları ve yenilenmesi gibi hizmetleri müşterilerine kaliteli, akılcı ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.